Použití

Vaginální aplikace

Letmo navlhčete Secret Ceres vodou pokojové teploty a vložte do vodou omyté vagíny tak, abyste konec tyčinky stále držela mezi palcem a ukazováčkem. Vyvarujte se styku Secret Ceres se stydkými pysky.

Nechte působit 30-90 vteřin. Pokud cítíte, že se Secret Ceres “přisává” k vaginálním stěnám, každých 15 vteřin ho pootočte.

JAK S PRODUKTEM ZACHÁZET PO APLIKACI?

Po aplikaci opláchněte Secret Ceres pod tekoucí vodou, osušte nebarevným ručníkem nebo kapesníkem a vložte zpět do obalu. Po několika minutách můžete zaznamenat stahující účinek. Za dobu 24-48 h dojde ke sloupnutí staré sliznice, jež může odcházet po menších či větších bílých kouscích nebo jako jedna velká kulička.

Při sprchování poté vagínu vypláchněte vodou a krouživým pohybem prstů uvnitř zkontrolujte, že ve vagíně nezůstaly žádné zbytky staré sliznice. Nepoužívejte žádné mycí prostředky, které by opět narušily pH vagíny a mohly by alergicky reagovat se Secret Ceres.

Pokud zaznamenáte pocity pálení, které značí nastávající ozdravný proces, aplikujte Secret Ceres po dobu, která je snesitelná. Ke zmírnění projevů pálení lze použít kokosový olej v bio kvalitě. Po několika aplikacích a nastolení rovnováhy mikrobiálního prostředí ve vagíně se již tyto příznaky neobjeví. Pokud pocity silného pálení stále přetrvávají i po třetí aplikaci, přestaňte Secret Ceres na měsíc používat a poté začněte znovu s minimální dobou aplikace, např. 10 vteřin. Secret Ceres doporučujeme užívat 1-2krát týdně dle délky regeneračního procesu. Znovu aplikujte vždy až po sloupnutí předchozí masky. Při tomto pravidelném používání vydrží tyčinka cca 6-12 měsíců. V rámci prevence je možné používání 1krát za měsíc. Neaplikujte při menstruaci a v šestinedělí.

Vnější aplikace

Pro aplikaci na větší část pokožky (např. strie) nebo jako obličejovou masku navlhčete celou tyčinku teplou vodou a opakovaně třete po vybraných částech těla. (Ideálně po sprše, kdy jsou póry kůže otevřené.) Nechte zaschnout na pokožce a vstřebat co nejdéle, ideálně přes noc. Poté omyjte vodou. Pro ošetření malých částí kůže (např. pupínků, malých ranek, kousanců od hmyzu, jizev apod.) navlhčete špičku tyčinky a přitiskněte ji na postižené místo na dobu cca 2 minuty. Proces opakujte nejméně dvakrát denně.

JAK S PRODUKTEM ZACHÁZET PO APLIKACI?

Po ukončení aplikace opláchněte Secret Ceres pod tekoucí vodou, osušte nebarevným ručníkem nebo kapesníkem a vložte zpět do obalu.