Secret Ceres

Pro vnitřní detoxikaci vagíny
E-shop

Co je Secret Ceres?

Secret Ceres je přírodní přípravek pro vnitřní detoxikaci tradičně využívaný ženami po celé Asii. Navrací vaginální mikroflóru do optimálního stavu a navozuje vnitřní zúžení. Tím také zlepšuje intenzitu prožitků ženy při milování.

Výhody pro zdraví

♦  dlouholetá tradice z Dálného východu

♦  bez vedlejších účinků

♦  i k zevní aplikaci

♦  praktické a snadné použití

Použití

♦  přírodní očista ženských pohlavních orgánů

♦  usnadňuje obnovu vaginální mikroflóry

♦  vhodné i pro ženy po porodu

♦  zvýšení libida a sexuální citlivosti

Zlepšuje

♦   vaginální mikroflóru a vaginální sliznici

♦   porodní cesty uvolněné po porodu

♦   citlivost vagíny, a tím přispívá k lepšímu sexuálnímu prožitku

♦   pokožku (vnější užití se doporučuje při epidermálních reakcích)

Proč je Secret Ceres tak výjimečný?

Díky svému unikátnímu složení, zpracování a synergické spolupráci vybraných bylinných složek a minerálů zužuje  Secret Ceres  pochvu a zároveň stimuluje čistící mechanismus ženského organismu. Antibakteriální a antifungální vlastnosti aktivních složek efektivně potlačují obtíže, které často bývají výsledkem nerovnováhy vaginálního sekretu. Podporuje zdravou intimní mikroflóru a přispívá k větší intenzitě vzrušení při pohlavním styku.

Přírodní složky

Secret Ceres obsahuje 100% přírodní složky. Rostliny zpracovaném v tomto produktu, který tvarem připomíná krápník, vyrostly v úrodném, bohatém, neznečištěném prostředí. Ruční zpracování každého kousku Secret Ceres zaručuje jeho nejvyšší čistotu, kvalitu, bioenergetickou hodnotu a účinnost. Právě proto je Secret Ceres produkován pouze v omezeném množství.

Pro koho je Secret Ceres určen?

Secret Ceres je přípravek ideální pro ženy, které preferují lokální působení bez nežádoucích vedlejších účinků na celý organizmus. Je určen pro ženy, které si přejí pročistit se na energetické úrovni.

Duševní význam

Během používání Secret Ceres může žena otevřít staré nezpracované emoce, které vznikly při traumatických událostech v minulosti a byly uloženy do podvědomí, například při špatných sexuálních zkušenostech, porodu nebo potratu. Dále si může uvědomit si ustrnulé vzorce svého chování a své postuláty, tedy vlastní přesvědčení, kterým se žena rozhodla uvěřit v určité fázi svého života (např. přesvědčení, že není jako žena dost dobrá, že prožívání sexuálního aktu je „špatné“ atd.)

Díky uvědomění emočních bloků se lze vydat cestou k jejich správnému zpracování, uvolnění, smíření a uzavření celého bolestného tématu. Následně se může uzdravit i fyzické tělo.