Ingredience

Vznik Secret Ceres

Asijská kultura na základě ájurvédské filozofie, znalosti života, předpokládá, že svět je tvořen 5 prvky: nebesa (Visuddha), vzduch (Anahata), oheň (Manipura), voda (Swadisthan) a země (Muladhara). Spolu s příslušnými bioenergiemi (dóšami) ovládá těchto pět prvků fyziologické a duchovně-emocionální procesy v našem těle: Váta (vzduch a nebesa). Pitta (oheň a voda) a Kapha (země a voda). Dokud jsou tyto energie v dokonalé rovnováze, lidská bytost je považována za zdravou.

V souladu s touto moudrostí byly smíchány pečlivě vybrané suroviny a tradiční metodou zpracovány do podoby Secret Ceres. Během tohoto procesu jsou bioenergie zakomponovány do každého kamene. Vložením do vagíny – centra ženského těla – mohou být energie pěti elementů optimálně vstřebány naším organismem a rozvinout se uvnitř celého těla.

Každá tyčinka je v duchu posvátné tradice ručně vyrobena.

Ingredience

♦   23 % alunit – kamenec

♦   20 % Ocimi Sancti Semen – semeno bazalky posvátné

♦   17 % Punici Granati Semen – semeno marhanovníku granátového

♦   9 % kaolin

♦   8 % Eurycoma Longifolii Radix – Tongkat Ali kořen

♦   5 % Scaphium

♦   5 % Artemisii Annui Radix – kořen pelyňku ročního

♦   3 % Punici granati fructi corium – slupka plodu marhaníku granátového

♦   3 % Curcumi Xantorrhizae Radix – kořen kurkumy žlutokořenné

♦   3 % artézká voda

♦   2 % Piper Betle semen – betelové semeno

♦   2 % Piper Betle folium – betelový list

Co najdete v Secret Ceres?

ALUNIT

Alunit byl používán ve starověké čínské a egyptské kultuře k léčení krystaly a k omezení tělesného pachu. Souvisel se srdeční čakrou, ačkoli je častěji spojován se sakrální a kořenovou čakrou. 

Bazalka posvátná

Pěstuje se v tropických oblastech celé jihovýchodní Asie a je používána po tisíce let v ajurvédě pro své různorodé léčivé vlastnosti. I západní medicína popisuje její velmi dobré vlastnosti na lidský organizmus, které jsou dnes dobře zdokumentovány odbornými studiemi.

MARHANIT

Už v období Antiky byl jeho plod, granátové jablko, považován nejen za ovoce lásky a vášně, ale i za silné afrodiziakum, což bylo znamení bohyň lásky – Astarty – Eset – Afrodity – Venuše. V mnoha kulturách po celém světě představuje původní symbol všestrannosti v harmonii stejně jako smyslné lásky, vášně, potence a plodnosti. 

Kaolin

Je jílovitá krystalická minerální látka vytvořená v průběhu mnoha miliónů let hydrotermálním rozkladem a transformací silikátové horniny. Ve své nejčistší podobě je sněhobílá, bez vůně a téměř bez chuti. 

Tongkat Ali

Je malý jehličnatý strom, který roste na kopcovitých svazích deštných pralesů jihovýchodní Asie, včetně Malajsie a Indočíny. Byl zde po staletí používán jako léčivá bylina pro své účinky.

Scaphium

Je původem z Indočíny. Jeho semena (malva nut) se užívají v tradiční čínské medicíně. Pomáhá při léčbě zánětu sliznice.

Pelyněk roční

Je původem z mírného pásma Asie, kvete světle žlutě a sladce voní kafrem. Rostlina obsahuje zdraví prospěšné oleje, ale také látku zvanou artemisinin a má protizánětlivé účinky.

Kurkuma žlutokořenná

Je druh rostliny, patřící do rodiny zázvoru, který roste v tropickém podnebí Malajsie. Přispívá velmi dobře k udržování dobrého stavu vaginální sliznice – především u žen s narušenou vaginální mikroflórou a v období menopauzy.

Pepřovník betelový

Je považován za královnu bylin rostlinné říše. Dříve byl používán výhradně na ostrově Jáva. O této rostlině se věří, že přináší harmonii.

Artéská pramenitá voda

Dokonalá krystalická struktura molekuly vody je důležitá, aby mohla zesílit synergické účinky přírodních ingrediencí, které Secret Ceres obsahuje. Artéská voda je považována za „zralou“ vodu. Na rozdíl od vody z běžného zdroje byla filtrována a mineralizována po miliony let.