Časté dotazy

E-shop

Za jak dlouho pomůže Secret Ceres s nepříjemným zápachem?

Většina žen zaznamenala vymizení nepříjemného vaginálního zápachu již po prvním použití.

Mohu zároveň se Secret Ceres používat i jiné prostředky pro intimní hygienu?

Není doporučeno používat intimní gely a jiné prostředky zároveň se Secret Ceres. Mýdlo je jednou z příčin nerovnováhy vaginálního prostředí. Obecně je pro umývání intimních partií  doporučena pouze voda, popř. přírodní prostředky jako bylinné výluhy či esenciální oleje.

Mohu mít pohlavní styk po použití Secret Ceres?

Obecně je doporučeno počkat s pronikáním do vagíny až po sloupnutí staré sliznice a do té doby nechat Secret Ceres působit bez narušení. Jiné intimnosti jsou samozřejmě povoleny.

Je Secret Ceres vhodný na cysty na vaječníku?

Některé uživatelky mají při léčbě cyst zkušenost, že cysta praskne, vše vyjde ven a poté se v rámci cca 3 měsíců zahojí. Proces může být bolestivý a věci, které z těla vycházejí, mohou být překvapivé. Proto ženy byly pod kontrolou gynekologa a výtoky byly odesílány na rozbor. Nicméně menstruace se vrátila do normálu, bolesti už se neobjevují a uživatelky opět mají chuť na sex, takže jsou nadšené. Je tedy na zvážení každé ženy, zda je tento způsob pro ni vhodný.

Můžu Secret Ceres používat, i když mám vyoperovanou dělohu?

Ano, energetický otisk orgánu v těle stále je a naopak je žádoucí podpořit tělo s vyrovnáním se po takovém zákroku.

Je Secret Ceres vhodný i pro muže?

Od mužů zpětné vazby ohledně používání Secret Ceres na jejich vlastním těle nejsou zaznamenány. Pouze někteří muži avizovali pocity pálení, pokud došlo k pohlavnímu styku v den či druhý den po zavedení Secret Ceres. Vaginální prostředí je jiné než sliznice žaludu penisu a mohou nastat přecitlivělé reakce jako zčervenání a sloupnutí, které se již nemusí opakovat.

Po použití Secret Ceres cítím silné pálení, co mohu dělat pro zmírnění těchto příznaků?

V dnešní době lidé nejsou ochotní při léčbě trpět a trendem jsou zázračné prášky a mastičky ihned potlačující příznaky. Dříve však bylo samozřejmostí, že léčbu doprovázely i nepříjemné pocity, které bylo třeba podstoupit, aby došlo ke skutečnému vyléčení. Po aplikaci Secret Ceres mohou ženy prožívat pocity diskomfortu a je tedy na každé ženě, zda si tento způsob léčby zvolí. Pro zmírnění pocitu pálení aplikujte do vagíny kokosový olej, který může být obohacený o kvalitní esenciální olej z levandule.

Mohu být na Secret Ceres alergická?

Alergická reakce je velmi nepravděpodobná, dosud nebyla zaznamenána.

Můžu zavádět Secret Ceres i když mám zaveden antikoncepční kroužek nebo nitroděložní tělísko?

Ano, Secret Ceres na ně nemá vliv a antikoncepční účinky nepotlačuje.

Mohu Secret Ceres používat i v těhotenství?

Ano, mnohé ženy ho používají jako přírodní prostředek pro to, jak se vyrovnat s mikrobiální nerovnováhou ve vagíně. Vzhledem ke stahujícímu účinku není vhodné použití v období před porodem, aby se nezúžily porodní cesty. Secret Ceres nemá vliv na embryo či plod samotný. V případě pochybností o použití Secret Ceres během těhotenství není aplikace Secret Ceres doporučena. 

Jak je ošetřeno, aby bylo používání Secret Ceres bezpečné z hlediska možné nákazy (cizokrajnými) viry a bakteriemi?

Vlastnosti Secret Ceres nejsou vhodné pro růst bakterií nebo virů, proto není třeba se obávat, že by při výrobě nebo opakovaném použití došlo ke kontaminaci.